jesteś w: Strona główna /

rozmiar tekstu: A A A

Oferta

Główną gałęzią działalności przedsiębiorstwa jest transport międzynarodowy, którą uzupełniają usługi transportowe na terenie całego kraju. Działamy również jako prężnie rozwijająca się i stale poszerzająca swoje możliwości firma spedycyjna, prowadzona przez osoby doskonale znających się na swoim fachu. Do wykonywanych zadań podchodzimy w elastyczny i otwarty sposób. Bazujemy na certyfikatach świadczących o tym, że spedycja międzynarodowa oraz krajowa w naszym wydaniu jest jednym z najlepszych rozwiązań na terenie Europy (wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz uzyskanie pozwolenia AEO).

W zakres świadczonych usług (transport i spedycja) wchodzi m.in.:

  • obsługa międzynarodowa wszystkich gałęzi przemysłu – na terenie Europy oraz Zachodniej Azji,

  • przewóz zarówno całopojazdowy, jak i drobnicowy,

  • zlecenia przeładunkowe oraz z zakresu pakowania towaru,

  • transport w temperaturze kontrolowanej (chłodnie, izotermy),

  • przewóz materiałów niebezpiecznych (ADR) we wszystkich oferowanych przez nas kierunkach,

  • dostawa i spedycja w kierunkach wschodnich (Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan), zarówno z Polski, jak i innych krajów europejskich.

Wykonujemy zlecenia międzynarodowe z wykorzystaniem nowoczesnego taboru, dostosowanego do zmiennych warunków panujących podczas przewozu. Każdy z naszych firmowych pojazdów wyposażony został w zaawansowane systemy telematyczne. Ogromną wagę przywiązujemy nie tylko do stanu technicznego taboru, ale także zarządzających nim kierowców – nasza firma współpracuje wyłącznie z doświadczoną kardą, która doskonale zna organizowane przez nas trasy.

Ofertę wykonywanych zleceń poszerzyliśmy o usługę spedycji międzynarodowej. Wykonujemy ją w oparciu o bazę sprawdzonych, zaufanych podwykonawców. Proponujemy nie tylko jasne warunki współpracy, terminową realizację zleceń, dokładne przygotowanie towaru do transportu. Przywiązujemy wagę do fachowego przygotowania ze strony kierowców oraz posiadania przez nich wszelkich niezbędnych zezwoleń.

Formularz kontaktowy

Masz do nas jakieś pytania, chcesz uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej już teraz!
Imię i nazwisko / Firma
Email
Telefon
Treść wiadomości
Zet Transport Sp. z o.o.
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie, NIP: 7340019189
tel: 7340 019 189
email: biuro@zettransport.pl
Wizyt: 1575727 | Online: 10 realizacja : Intellect.pl