jesteś w: Strona główna /

rozmiar tekstu: A A A

Usługi transportowe - misja i cele

Celem Przedsiębiorstwa Zet Transport jest zaspokojenie stale rosnących potrzeb Klientów poszukujących doświadczonej i zaufanej firmy. Tym samym pragniemy posiadać możliwość czynnego udziału w sukcesach naszych partnerów za sprawą kompleksowych usług logistycznych.

Do głównych zadań naszej firmy należy transport międzynarodowy. Jednak stały rozwój branży oraz chęć świadczenia usług na jak najwyższym poziomie umożliwia nam również prowadzenie zleceń spedycyjnych. Ponadto zajmujemy się przewozem towarów na terenie kraju. Obierane przez nas kierunki obejmują Europę oraz Azję Zachodnią. W ten sposób możemy zaspokoić potrzeby Klientów, którzy myślą o otwarciu na prężnie rozwijający się rynek wschodni. Spedycja międzynarodowa odbywa się przy współpracy z zaufanymi i doświadczonymi podwykonawcami. Nasza kompleksowa oferta przeładunkowa i załadunkowa spełnia najwyższe standardy.

Kierując się nowym podejściem do jakości, w 2003 roku firma Zet wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001. Umożliwia stałą poprawę jakości świadczonych usług transportowych zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Podejmowane przez nas kroki służą zwiększeniu komfortu korzystania z naszych usług, pełnego zadowolenia Klientów, a także minimalizowania wszelkich ryzyk. W ten sposób zyskują Państwo pewność, że transport i spedycja międzynarodowa w wydaniu naszej firmy to najlepszy wybór.

Przyświeca nam chęć rozwoju naszych możliwości oraz wsparcia Klientów w rozwijaniu własnych działalności międzynarodowych. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Formularz kontaktowy

Masz do nas jakieś pytania, chcesz uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej już teraz!
Imię i nazwisko / Firma
Email
Telefon
Treść wiadomości
Zet Transport Sp. z o.o.
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie, NIP: 7340019189
tel: 7340 019 189
email: biuro@zettransport.pl
Wizyt: 1575717 | Online: 10 realizacja : Intellect.pl