jesteś w: Strona główna /

rozmiar tekstu: A A A

Firma

ZET TRANSPORT to rodzinna firma działająca na rynku TSL od 1993 roku. Od początków istnienia naszą domeną jest transport międzynarodowy i spedycja. Realizacja tych funkcji prowadzona jest przez zespół, który stanowią wykwalifikowani specjaliści potrafiący dostosować się do indywidualnych wymagań klienta i realizować powierzone im zadania na najwyższym poziomie.

Nasze atuty
Elastyczność oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań klienta jest dla nas priorytetem od zawsze. Poziom świadczonego serwisu jest wyznacznikiem naszych działań dlatego też stale inwestujemy w udoskonalanie naszych procesów biznesowych.

Certyfikaty

 

Firma Zet Transport kierując się nowym podejściem do jakości w lipcu 2003 roku wdrożyła System Jakości ISO 9001, a w grudniu 2003 otrzymała certyfikat w zakresie: realizacji usług transportowych, spedycyjno - logistycznych obejmujących przewóz towarów na terenie Europy i Azji oraz realizację usług załadowczych dla potrzeb przedsiębiorstwa SGL Carbon.

 

Do naszej oferty należy również spedycja międzynarodowa, współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami gwarantującymi sprawną realizację powierzonych zleceń. Obsługujemy wszystkie gałęzie przemysłu, zajmujemy się międzynarodowym przewozem towarów niebezpiecznych (ADR), a także wspieramy firmy prowadzące działalność na rynku wschodnim. Świadczymy kompleksowe zlecenia spedycyjne: przeładunkowe, załadunkowe oraz związanie z pakowaniem towaru w naszym własnym zakładzie stolarskim.
Jednak transport i spedycja międzynarodowa to nie jedyne nasze specjalizacje. Prowadzimy Agencje Celne w Raciborzu oraz Nowym Sączu. Wspieramy Klientów w przygotowywaniu dokumentacji do odprawy celnej, doradzamy w kwestiach związanych z przewozem towarów przez granice kraju, a także zabezpieczamy należności celne. Realizacja powierzonych nam zleceń możliwa jest dzięki zespołowi, w skład którego wchodzą wykwalifikowani specjaliści. To właśnie dobór odpowiednich osób sprawia, że potrafimy dostosować nasze usługi do indywidualnych wymagań każdego naszego Klienta, a także realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Wiemy również, jak ważną rolę w naszej pracy odgrywa niezawodny sprzęt – nasz tabor zaopatrzony jest w najnowocześniejsze rozwiązania. W połączeniu w wykwalifikowaną kadrą kierowców z ogromnym doświadczeniem możemy zaoferować usługi krajowe i międzynarodowe wyłącznie najwyższej jakości.
Nie pozostajemy gołosłowni: w lipcu 2003 roku nasza firma spedycyjna wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001, gwarantuje właściwą organizację procesu realizacji usług transportowych i spedycyjnych świadczonych przez naszą firmę, a także zwiększa zadowolenie Klientów z oferowanych przez nas rozwiązań. Ponadto w grudniu 2012 roku uzyskaliśmy cenny certyfikat upoważnionego przedsiębiorcy Authorised Economic Operator (AEO) związany z bezpieczeństwem w międzynarodowym łańcuchu dostaw.

Formularz kontaktowy

Masz do nas jakieś pytania, chcesz uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej już teraz!
Imię i nazwisko / Firma
Email
Telefon
Treść wiadomości
Zet Transport Sp. z o.o.
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie, NIP: 7340019189
tel: 7340 019 189
email: biuro@zettransport.pl
Wizyt: 1575721 | Online: 10 realizacja : Intellect.pl